تاریخچه جنرال الکتریک

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

از الهام تا صنعت 1878 تا 1904

از اختراع عملی اولین  لامپ های رشته ای تا ساخت اولین نیروگاه مرکزی امریکا، سنت جنرال الکتریک از نوآوری های تغییر دهنده زندگی در جریان بود. با برق وروشنایی، GEاساس زندگی مدرن را تهیه کرد، به سرعت تعریف دوباره همه چیز را از طول روز تا به دانش ما از بدن انسان از طریق توسعه اولین دستگاه اشعه ایکس انجام داد.

 

پیشرفت های تاریخی 1905 تا 1912

جنرال الکتریک تاریخ را با صدای اولین رادیو پخش ساخت ، تغییر همیشگی سرعت اشتراک اطلاعات. در همین حال، روح اختراع جنرال الکتریک بسیاری ازاولین اسباب راحتی مدرن را با اولین توستر برقی و اولین اجاق برقی ساخت. در همان زمان، کار بر روی لوله خلاء را که شروع الکترونیک بود آغاز کرد، در حالی که با کار بر روی رزین ها ، پلاستیک ها را در طیف گسترده ای از اشکال جدید به ارمغان آورد.

 

رسیدن به ارتفاعات جدید 1913 تا 1924

برای کمک به انسان جهت گسترش افق های جدید، یک هواپیمای مجهز به سوپر شارژر جنرال الکتریک رکورد ارتفاع جدید 40،800 فوت را ثبت کرد. روی زمین جنرال الکتریک بزرگترین تاسیسات الکتریکی جهان در کانال پاناما را ساخت و به صورت وسیعی زمان حمل ونقل را بهبود بخشید. در خانه، بسیاری از غذاهای روزانه با آخرین محصول جنرال الکتریک یعنی یخچال عمر طولانی پیدا کرده و سبب راحتی بیشتربرای خانه داری شد.

 

دستورالعمل های جدید -گسترش بازار 1925 تا 1934

برای کمک در خانه،اسباب راحتی مدرن مانند دستگاه های برقی لباسشویی، تهویه مطبوع، ماشین ظرفشویی، و تلویزیون اختراع شد. جنرال الکتریک نیز به رکود بزرگ با معرفی سرمایه گذاری مشتری ها پاسخ داد به طوری که مشتریان می توانستند برای اختراع لوازم جدید پرداخت کنند،تا به ساخت یک خانه بهتر حتی زمانی که شرایط سخت بود کمک کند.

 

دهه ی اولین ها 1935 تا 1945

تعدادی از نوآوری های جنرال الکتریک به ما کمک کرد تا جهان را متفاوت ببینیم، از اولین لامپ فلورسنت و "شیشه ی نامرئی" تااولین شبکه تلویزیونی و رادار که به ما اجازه داد بیست مایل دورتررا حتی در شب ببینم.بیشتر اولین ها ی جنرال الکتریک در صنایع هوایی اولین توربوپراپ ، خلبان اتوماتیک، و اولین موتور جت در ایالات متحده را برایمان به ارمغان آورد، در حالی که هوارد هیوز رکورد پرواز بین قاره ای با یک موتور طراحی شده توسط جنرال الکنریک را ثبت کرد.


علم پیشرفت1946 تا 1956

سنت ابتکار و خلاقیت های علمی شگفت آور جنرال الکتریک با اکتشافاتی که شامل غشاء برای آب شیرین کن آب، باروری ابرها برای تولید باران، و توسعه لکزان، پلاستیک شفاف مقاوم در برابر ضربه ادامه داشت. درباره خانه،منجر به نوآوری های ساده برای لوازم خانگی جذاب تر و عملی شد.

 

اختصاص داده شده به علوم و تحقیقات 1957 تا 1970

داستان های علمی تخیلی با اختراع LEDو لیزرجنرال الکتریک به علوم واقعی تبدیل شدند، در حالی که بیش از 6000کارمند جنرال الکتریک درفرستادن و قرار دادن یک مرد در ماه کمک کردند.همه چیز از اتم ها تا ستاره ها تحت موشکافی دقیق علمی ، راه های جدید و بهتر برای کمک به ما در مورد کسب و کار ما بودند.از مسواک اتوماتیک قابل شارژتا برق هسته ای، علوم باعث تهییج ذهن ما تغییر زندگی ما بود

.

ادامه سنت 1971تا 1985

جنرال الکتریک به نوآوری جهت تامین نیازهای پیشرفته ی پیچیده ی ما ادامه داد.در پاسخ به مسائل منابع طبیعی، جنرال الکتریک مواد جدید با طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی را توسعه داد، از رزین XENOYتا اختراع کابل فیبر نوری. در طب، جنرال الکتریک تکنولوژی تصویربرداری تشدید مغناطیسی سیگما و اسکن بدن انسان با توموگرافی کامپیوتری تصویر برداری سریعتر و واضحتراز بدن انسان را اختراع کرد

.

پیشروان راه 1986 تا 1997


از فضا به فضای مجازی، جنرال الکتریک شجاعانه در زمینه های جدید هیجان انگیز مشارکت کرد، طراحی و تولید دیده بان مریخ و راه اندازی اولین وب سایت برای شرکت فورچون 500 در خارج از صنعت کامپیوتر. جنرال الکتریک همچنین در زمینه خانه ،به راه اندازی شبکه CNBC جهت ارائه برخط (بلا درنگ )گزارش کسب و کار وشبکه MSNBC، بزرگترین شبکه کابلی خبری تاریخ اقدام کرد.


بهره برداری از بازارهای در حال ظهور 1998 تا 2000

صد سال پس از آغاز ، جنرال الکتریک رسیدن به بازارهای جدید را ،به صورت آنلاین ودر سراسر جهان گسترش داد.در سال 1999، جنرال الکتریک بیش از 2 میلیارد دلار فقط از فروش الکترونیکی بدست آورد.هند، خانه بسیاری از درخشان ترین فناوران در جهان، مرکز تحقیقات جهانی جنرال الکتریک را فراهم کرد.در همین حال، جهان طب شاهد تغییرات بنیادی به لطف فن آوری های جدید جنرال الکتریکدر تصویربرداری و تشخیص می باشد.

 

اکتشافهای موفق 2001 تا 2004

با اکتشافات هیجان انگیز در زمینه های مانند تکنولوژی پزشکی، تولید برق و روشنایی، سنت اختراعات جنرال الکتریک شتاب گرفت. مردم بیشتری در مناطق زیادی سخت تر کار می کردند ، مانند مرکز فناوری در چین.نوآوری در جنرال الکتریک ، از پیشرفت در شناسایی و تشخیص سرطان تا کار بر روی ایستگاه فضایی بین المللی گسترده شد

.

تحولات اخیر 2005 تا 2010

ذهن همیشه مبتکر درجنرال الکتریک به اکتشافات در طیف گسترده ای از موضوعات و مواد ادامه می دهد.به عنوان مثال دانشمندان جنرال الکتریکنور، انرژی و منابع دیگررا به منظور توسعه همه چیز از نانولوله های کربنی ایده آل تا ابزارهای اطلاعاتی مثل ذخیره سازی داده ها هولوگرافی، و LED های آلی جدید را با طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی استفاده کرده اند.